Новости
Мы в сети
Слушай новый хит!
31.08.2015

КиївЕлектро у благодійному Гала-концерті «Мир заради дітей»

4 вересня, КиїівЕлектро разом із іншими українськими зірками візьмуть участь у благодійному концерті "Мир заради дітей"

 

В умовах економічних і політичних змін в нашій країні українське багатонаціональне суспільство об'єднує прагнення до розбудови єдиної незалежної європейської країни для щасливого майбутнього наших дітей.

У жорстких реаліях сьогодення, багато родин втратили рідних, сотні дітей лишились сиротами і потребують негайної допомоги. Особливо складним є становище малюків, які досі залишаються в неспокійних регіонах і потерпають від нестачі лікарів-педіатрів, медикаментів та медичного обладнання. Волонтерські благодійні організації шукають кошти, в першу чергу,для допомоги дітямз родин загиблих під час подій на Сході крайни.

Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ІСС Ukraine) у співпраці з Громадською Радою при МЗС України, Міжнародним благодійним фондом підтримки українського народу«Душа України»,під патронатомСвятішого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філаретайопікунством Першого Героя УкраїниБориса Патона ініціюєМіжнародний рухнаціональної єдності та доброчинності «Мир заради дітей».

Міжнародний благодійний рух «Мир заради дітей» стартує

 4 вересня  18.00 у ДП «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

 

Вхід по запрошенням.Інформація на сайті:  http://iccua.org/

Смотри новые клипы